Rüzgar Enerjisi Endüstrisi

SELCO SG-360 UZUN SÜRELİ GRES, sentetikleştirilmiş hidrokarbon sıvıyı lityum kompleks sabun yoğunlaştırıcı ile birleştiren yüksek performanslı bir grestir. Yoğunlaştırıcı sistem yüksek damlama noktası, kusursuz suya dayanıklılık ve güçlü yapısal kararlılık sağlar.  Sentetik baz yağın benzersiz fiziksel özellikleri, seçkin katkı maddeleri ile birlikte, aşınmaya, pasa, korozyona ve yüksek sıcaklık bozunmasına karşı olağanüstü koruma sağlar.

SELCO SG-455 YÜKSEK PERFORMANSLI GRES, hem yüksek hem de düşük sıcaklıklardaki endüstriyel uygulamalar için tavsiye edilir. Su faktörünün söz konusu olduğu, orta yükseklikteki hızlarda ve ağır yükler altında, olağanüstü yatak koruması sağlayacaktır.

SG-390 YÜKSEK YÜK GRESİ, buhara dayanıklı, basınç emme kapasitesi iyi bir yapışkan grestir. Düşük hızlarda çalışan düz ve döner yataklar için valf ve sızdırmazlık gresi olarak kullanılmaya uygundur.

SG-255 BEYAZ AÇIK DİŞLİ YAĞI, tümüyle yeni bir konsept olarak Sentetik karışımlı, sıvı tip bir Açık Dişli Yağıdır. Üstün ekstrem basınçlı yağlama yağını, hafif, buharlaştırıcı sıvı “Taşıyıcı” ile birleştirerek kullanıcıya yağlamada optimum koşullar ve sıradan ürünlerle asla mümkün olmayan uygulama kolaylığı sağlar.  Uygulandığında, tüm alanları hızlıca sıvı yağlama yağı filmi ile kaplar. Kısa bir süre sonra, “taşıyıcı” buharlaşarak geride olumlu bir yağlama sağlayan güçlü ve dayanıklı bir kaplama bırakır.  Spreyle, fırçayla veya damlatma yöntemi kullanılarak, elle veya otomatik olarak uygulanması kolaydır.

SF-400 SHC SENTETİK DİŞLİ YAĞI  serisi, uzun süreli üstün koruma sağlamak için hem Poli Alfa Olefin (SHC) baz stoklarındaki hem de kompleks katkı sistemlerindeki en son teknik ilerlemeleri birleştirir. SF-400 Serisinin üstün oksidasyon kararlılığı, yağ değişim periyotlarının uzamasını sağlar. Bu yağlama yağlarının ısıl kararlılığı, çoğu petrol yağının aksine yüksek sıcaklık düzeylerinde koruma sağlar.

 

 

img